čtvrtek 14. října 2010

Farmářské trhy

Náplavka & dva pidi lidi ve stejných košilkách jiné barvy pobíhající a ječící štěstím z toho,když vidí vlak přejíždět přes most, ikdyž tam jezdí každých pět minut :))) Radost z každého okamžiku. Lidi. Děšť. Foťák... a takový zvláštní pocit, ve kterém se nevyznáš.. jestli je to štěstí, nebo co to vlastně je...
 Když mě prosí, abych ho vyfotila zblízka, a jde ke mě až tak, že ho nemůžu zaostřit :DDD miluju ho, tadýta :)


Krmíme labuťky..


 'Ja ci jetě jablikoooo':)))

Kino

Po návštěvě trhů-Coffe,moleskine a skicy.. Večer kino světozor s mamkou a Sašou Film: Vejdi do prázdna. Nejdřív jsem vůbec neměla ponětí na co jdu.. A když mi kamarádka, která mi trhala lístek, říkala, že z toho lidi odcházejí, tak mě to trochu viděsilo... Saša odešla po prvních 5ti minutách filmu.. 

 Krátké shrnutí... Bylo to o dvou sourozencích-bratrovi a sestře, kterým jako malým zemřeli rodiče a dali si slib, že budou navždy spolu. Bratr byl díler a sestra tanečnice v baru. Bylo to hlavně o psychadelikách a drogách, halucinacích. Odehrávalo se to v Tokyu, takže všude byly samé zářivé barvy, halucinace, trochu jak v šíleně barvitém snu, jak když jsi na drogách. Nechce se mi to víc rozepisovat.. Kdyžtak si přečtěte recenzi na -> http://www.csfd.cz/film/242060-vejdi-do-prazdna/Každopádně po tom filmu jsem se cítila zválštně, trochu smutně.., když jsem ještě k tomu vešla do toho hrozného počasí venku.., ale naladilo mě to do tvořivé nálady, a protože máme teď ve škole zadání jenom o samých liníích, tak jsem vzala do ruky tyžku a rozkreslila se.. 

2 komentáře: